محصولات تولیدی

کوره سونا خشک

این کوره با ورق 10 میلیمتر آتش خوار و قابلیت استفاده از مشعل گازی و گازوئیلی جهت مصارف خانگی و عمومی تولید و عرضه گردیده است.

بویلر آب گرم

یکی دیگر از نوآوری ها و ابتکارات جدید این شرکت ساخت بویلر های آب گرم جهت استفاده در استخر های روباز و سر پوشیده در سه مدل مختلف با مشعل های گازی و گازوئیلی و کپسولی می باشد.

با استفاده از بویلر آب گرم شما دیگر نیازی به احداث موتور خانه ندارید و با 25% هزینه آن میتوانید آب استخر خود را در 4 فصل سال تا دمای دلخواهتان را گرم نمایید.

بویلرهای تولیدی این شرکت از ورق آتش خوار و لوله های sp به صورت فایر تیوپ و به صورت سه پاس بدون پرت حرارتی می باشد . دریچه ورودی بویلر و خروجی کربن آن به صورت لولایی با روکش تمام استیل می باشد.

از دیگر مزیتهای این محصول میتوان به حمل و سرویس آن اشاره کرد.

لازم به ذکر است که محصول فوق دارای 5 سال گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش است.

سیکلون

تولیدات این شرکت در ابعاد مختلف جهت گرفتن ماسه های بادی و شن  آبهای خانگی و کشاورزی  و صنعتی و همچنین آب شهرکها  مورد استفاده قرار می گیرد.

این شرکت به وسیله دستگاههای خود قادر است تا ذرات معلق در اب چاه ها را تا 130 میکرون جداسازی نماید.

محصولات فوق دارای 5 سال گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش می باشد.

فیلتر های تصفیه

فیلترهای تصفیه که به دو صورت شنی و شیمیایی عر ضه می گردند:

فیلتر هاس شنی تولید این شرکت در 2 مدل استیل و اپوکسی طبق استاندارد های بین المللی جهت تصفیه آب استخر و تصفیه خانه ای صنعتی طراحی و تولید گردیده است.

فیلتر های شنی با شیر نیمه اتوماتیک بادریچه بازدید وتخلیه سیلیس به صورت دبل دیش با نازل بندی و عدسی یک تکه و رنگ آمیزی اپوکسی یکپارچه درداخل آن و سیلیس دانه بندی شده طبق آنالیز سازمان آب در ابعاد و ظرفیتهای مختلف عرضه می گردد.

در ضمن فیلتر های فوق دارای 5 سال گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش می باشد.

اولین مبتکر دیگهای سونای بخار ( به صورت بخار آزاد )

دیگهای بخار این شرکت با لوازم ایمنی و استاندارد در ظرفیتهای مختلف جهت استفاده در سوناهای عمومی و منازل با سرویس آسان و نصب رایگان میباشد.

دیگهای بخار تولیدی در سه مدل ونوس ، کلمبیا و طرح کریر و بی خطر عرضه می گردد.

با توجه به کوچک بودن ابعاد آن به راحتی قابل حمل و نقل می باشد.

از مزیتهای دیگر محصول فوق این است که به صورت بخار آزاد میباشد و باعث سوزش پوست صورت و همچنین آسیب دیدگی پوست بدن نمی شود و در ضمن  مانع خسارت رسوب زدایی در داخل دیگ بخار میشود.

با استفاده از آن شما خواهید توانست تا به راحتی یک سونای بخار خانگی و یا عمومی با هر مقدار ظرفیت ایجاد نمایید و امکان شادابی و سلامت پوست خود را فراهم آورید.

در ضمن محصول فوق دارای 5 سال گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش می باشد.

سختی گیر

محصولات این شرکت با ظرفیت 20 هزار گرین به بالا به صورت دستی ، نیمه اتومات و تمام اتومات جهت استفاده در منازل و کارخانجات صنعتی تولید گردیده است.

در ضمن محصول فوق دارای 5 سال گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش می باشد.